Valentýnská radost všemi směry

 

Nemusíte být fanoušky sv. Valentýna, abyste si v těchto dnech potřebovali udělat sobě nebo svým blízkým radost. Malých radostí nebylo nikdy tolik zapotřebí! A tak jsme pro vás sesbírali výběr srdíčkových a zamilovaných drobností, kterými si můžete zpestřit jak valentýnský víkend, tak jakýkoliv jiný den.

 

Wouf Wouf!

Nové Wouf kolekce jsou poseté srdíčky a my se z nich můžeme doslova roztéct Taštičky, pouzdra a penály jsou něžné, milé a dají se poskládat do ucelené kolekce doplňků.

 

 

Kromě nové valentýnské kolekce udělá radost i jakákoli jiná Wouf sada. Od elegantní mramorové, po chic paví pera nebo něžnou květinovou řadu.

Mrkněte se ->

 

Cerabella slovíčkaření

Tato španělská značka ručně vyráběných svíček je u nás zavedenou stálicí, milujeme jejich vůně a design, ale i řemeslné srdce na správném místě. Nově jsme rozšířily sortiment o jednoduchou sadu svíček, která potěší nejen milovníky Scrabble, ale kohokoliv s citem pro moderní interiér. Sbírejte plusové body :))

 

 

 

Přáním nic nepokazíte

Pohledy a přání od Redfries byly mezi prvními v našem butiku a dodnes se jich nemůžeme nabažit. Grafičtí designéři Daniela Rosenhammer a Stipe Dujmovic je vytváří z udržitelného lesnictví a zdobí je nadčasovými a originálními ilustracemi.

 

 

Snídaně do postele?

Neexistuje větší valentýnské klišé než romantická snídaně do postele. Abyste předešli drobkům a rozlitému freshi na povlečení, vyzbrojte se servírovacím podnosem. Ale ne jen tak ledajakým! Značka Kaymet je ve Velké Británii vyrábí od roku 1947 a dodala je i do královské rodiny.

Vyberte ze stylových barev, na kterých se bude krásně vyjímat zamilovaná svačina.

 

 

A ranní zamilovaná káva si zaslouží stejně adekvátní hrneček. Můžete si vybrat mezi suchým konstatováním v podobě LOVE hrnku, nebo si vyznat lásku spolu s Helen B.

 

 

 Zážeh vášně

Nechcete uvést do rozpaků honosným dárkem? Sirky s půlkou srdce jsou drobností, kterou potěšíte a vyloudíte úsměv. Ideální na zažehnutí nejen vášně, ale i voňavé svíčky. Dohromady jim to sluší.

 

 

V rukávu toho máme ale mnohem více. Můžete se buď mrknout do sekce AMORE nebo do zbytku našeho webshopu. Zamilujte se znovu a znovu skrze malé každodenní drobné radosti ♥♥♥

Sdílet