Nudí vás vaše kuchyň, ale stále ji tak trochu přehlížíte? My se během lochdownu pustili do rekonstrukce té naší, a i když to byla fuška, máme radost! Měli jsme tak možnost se zevrubně podívat na naši nabídku doplňků do kuchyně, se kterými se vám rádi pochlubíme. Třeba taky hledáte tipy, jak dodat svojí kuchyni nový náboj a šmrnc.

 

Osvětlení

Dobré světlo je v kuchyni velmi důležité. Nikdo nerad jí potmě, navíc ne každé světlo se do kuchyně hodí. Specifický kuchyňský design vyžaduje utilitární světlo, které přehnaně nepřebije zbytek místnosti, ale přitom splní svůj účel.

Jednoduchá závěsná lampa CERAMIC PENDANT je přesně takovou volbou. Ručně vyráběné jednoduché stínidlo nabízí současně přímé osvícení i zalomení pod úhlem. Můžete si s ním vyhrát i v kombinaci více kusů, kdy vytváří hravý a originální set nad jídelním stolem.

 

 

Nábytek na míru!

Máte-li atypickou kuchyň, nebo se vám jednoduše nic nelíbí, zkuste si nastavit nábytek podle sebe. Nemusíte hned volat truhláři… S TIPTOE nástěnnými držáky a kovovými nohami si můžete hrát sami a podle sebe.

Díky integrovanému BRACKET nástěnnému držáku můžete vytvořit poličku za použití širokého spektra deskového materiálu. S ocelovými nohami zase můžete vykouzlit jídelní bar. Vaší fantazii (a kuchyni) se meze nekladou.

My jsme vybrali i ultralehké kovové police v bílé barvě od PRESSE-CITRON, které samy o sobě báječně dekorují zeď, ale navíc pojmou spoustu maličkostí. K dostání jsou v několika barvách a velikostech, které spolu skvěle ladí. Jednoduše na ně také připevníte flexibilní magnetické osvětlení od italských Filotto ...

 

 

 

Nebojte se koberců

Že koberec do kuchyně nepatří? Veliký omyl! Pod jídelní stůl nebo ke kuchyňské lince si zamilujete vinylové koberce a prostírání od švédské značky PAPPELINA. Jsou k mání v různých velikostech i v podobě podlouhlého běhounu. Nabízíme je v rozličných barvách a vzorech, všechny ale spojuje minimalistický duch. Jsou hypoalergenní, voděodolné a velmi praktické na údržbu. Budou se hodit jako ochrana dřevěné podlahy i jako příjemné doladění kuchyňského designu.

A pokud doma žijete nejvíce v kuchyni, tak jako my, nemusíte se obávat ani huňatých koberců s dlouhým vlasem pro čas strávený hraním na zemi. Zvlášť pokud se jedná o ty od EDITO Paris. Péče o ně je také velmi snadná, jak o ty z přírodních materiálů, tak o ty z polypropylenu. Navíc mají neuvěřitelně hřejivý náboj díky přírodním tónům a etno vzorům.

 

 

 

A co na stůl?

V neposlední řadě jsme mysleli i na doplňky, které se přemisťují velmi snadno. Nepodceňujte sílu krásné vázy nebo originálního hrnku. Vykouzlí úžasný dojem a zlepší vám každé ráno při vstupu do kuchyně náladu.

Karafa SAGUARO ve tvaru kaktusu, kterou můžete mít i se skleničkami, přinese kus zeleně i bez nutnosti zalévání. I když voda zde stále hraje prim! Skvěle vám poslouží i jako váza.

Drátěná mísa TALE jako ideální opatrovník vašich vitamínů. Nechte se každé ráno přivítat mísou plnou ovoce!

Máte-li otevřené police, nebojte se vystavit si kolekci hrnků. Vystačí za všechny ozdoby! Navíc slouží praktickému účelu a návštěva jistě ocení, že dostane občerstvení v originálním porcelánu. Třeba ten od Helen B je nevšední, vtipný a populární.

 

 

 

Co dál?

V kuchyni začíná den. Dejte tak svému životu řád, ale s grácií. Vystavte si na stěnu měsíční kalendář ESSENTIAL s dvanácti oblíbenými motivy naší i vaší oblíbené redfries. Zkrotíte svoje povinnosti, nezapomenete na narozeniny svých kamarádů a budete se stále na něco těšit.

 

 

Možná jste také poznali 

 

TEDDY BLOSSOM taburet

LOU dubová stolička

LYRA polštář

WAVE váza

MANEKI NEKO

HERBAL TEA difuzér

JEANNOT květináč

 

a další ...

Sdílet