JULES micro deštník

Značka: ANATOLE
950 Kč
Expedice do 48h
Možnosti doručení

Malý, skladný, vysoce odolný a navíc elegantní? "Micro-deštník" Jules od Anatole toto vše splňuje.  

Nemusíte se bát kompromisů mezi praktičností a funkčností, jelikož Anatole je první deštníkem, který dosáhl opravdu malé velikosti po složení a přitom vás po rozložení nezradí ani při velké průrvě deště. Dokud ho nebudete potřebovat, nebudete o něm v tašce ani vědět.   

Kolekce dvoubarevných deštníků představuje dokonalou asymetrii zářivých barev. Po jejich otevření vzniká hravá vizuální nerovnováha, která upoutá na první pohled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anatole je francouzská značka, která vykouzlila z kombinace karbonu, titanu, hliníku a sklolaminátu ideální mini deštník. Přidáním držáku z javorového dřeva a ultra vodě odolné látky máte na světě deštníček, který obstojí i při silném dešti.

Značka vyrábí již více než polovovinu svých produktů z recyklované tkaniny. Progresivně tak přechází na 100% recyklované baldachýny.

Značka vymyslela technologicky doladěné řešení pro všechny, které obtěžuje s sebou nosit klasický deštník. Hlásí se k udržitelnému přístupu a k chytré výrobě na úkor masovému zahlcování trhu. Jednoduše vyrábět méně a lépe. Pomuchlaný deštník po letní bouřce je jedním z nejčastějších výjevů, které symbolizují nekvalitní jednorázové předměty. Každý rok se vyrobí stovky milionů nekvalitních deštníků. Značka Anatole spolupracuje s nejlepšími dodavateli skládacích rámů, jejichž know-how týkající se výroby teleskopických rámů pro mini deštníky je podloženo spokojeností zákazníků. 

Pro dlouhou životnost vašeho Anatole deštníku nahrává i jeho velikost - tím, že si ho složíte do tašky zabráníte tomu, že ho někde zapomenete. Obvyklý osud těch velkých, které po složení odložíme a při odchodu na místě i necháme.  

Důležitou je pro značku i etický rozměr výroby. Jejich továrna je certifikována podle ISO 9001 a také podle kodexu chování amfori BSCI (Organizace, která provádí audity za účelem měření ekologického a etického procesu výroby). Dále uplatňuje Anatole politiku téměř nulového používání plastů, deštníky vozí po Francii ve vlaku a většina marketingových investic je svěřena francouzským společnostem. 

 

To vše stojí za investici do kvalitního a "lidského" deštníku! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deštníky
Barva: Vínová, červená
Rozměry: Baldachýn ∅84, délka ve složeném stavu 17,5cm
Hmotnost: 220g
Materiál: Karbon, titan, hliník, mikrovlákno UV50, javorové dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anatole je francouzská značka, která vykouzlila z kombinace karbonu, titanu, hliníku a sklolaminátu ideální mini deštník. Přidáním držáku z javorového dřeva a ultra vodě odolné látky máte na světě deštníček, který obstojí i při silném dešti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz