INSECT CONNOISSEUR nástěnná dekorace

Značka: studio ROOF
1 125 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Nástěnné dekorace od holandského studio ROOF jsou okouzlujícími doplňky, které doslova vdechují život interiérům. Nejen v dětském pokoji vytvoří pohádkovou atmosféru pouhým lusknutím prstů …

 

Váš domov je pro vás už dávno kouzelným místem. S těmito pestrobarevnými  tvory se však stane scénářem těch nejúžasnějších příběhů, hnízdem fantazie a barev.

 

- 3D objekt k sestavení, dodává se v plochém balení

- Vyrobeno z recyklovaného kartonu a potištěné rostlinnými inkousty

- Obsahuje: 5ks hmyzu, 12 květin, oboustrannou pěnovou pásku pro umístění květin na zeď

- Rozměry největší vážky v sestaveném stavu: 41x8x32 cm

- Montážní návod najdete na vnitřní straně obalu

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Studio ROOF vzniklo, když jsme se stali rodiči našich tří dětí. Právě pozorováním kreativních a barevných děl, které jsme společně tvořili vzešly  naše první produkty.

To znovu potvrdilo naše přesvědčení, že představivost a hravost nejsou spojeny pouze s dětstvím, ale jsou klíčovým prvkem, který prostupuje každý aspekt života v každém věku.

Naším výchozím bodem je papír, materiál s nekonečnými možnostmi. Prostřednictvím filtru fantazie se v našich kartonových výrobcích rozvíjí svět – masky, ptáci, hmyz, města, mořská zvířata, pozemské tvory a mnoho dalších. Vyprávějí příběhy o kráse, která se skrývá v přírodě, fantazii, umění a lidech.

 

Protože příroda hraje v našem příběhu a každodenním životě tak důležitou roli, jsou produkty vyrobeny z recyklovaného kartonu a barveny rostlinnými inkousty na rostlinné bázi. To je náš způsob, jak přispět k životnímu prostředí.

 

Pracujeme jako tým již patnáct let, oddaní a nadšení pro to, co děláme, vyvíjíme kousky, které otevírají nové možnosti, s jednoduchým, ale krásným designem. Odezva, kterou dostáváme od našich partnerů a věrných zákazníků, nám dává chuť pokračovat v práci.

Pojďme společně tvořit!"

 

Romy a Ilya

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz