HUCKLEBERRY DUAL MAGNIFIER lupa

Značka: Kikkerland
330 Kč
Expedice do 48h
Možnosti doručení

Buďte přírodě blíže s pomocí lupou! Zvětšením i toho nejobyčejnějšího kamínku získáte nový osobní příběh a objevíte krásu i tam, kde jste ji nečekali. Lupa obsahuje velmi odolná sklíčka s přiblížením 5X a 10X, také poutko na upevnění k baťohu nebo k oblečení. Ta nejlepší výbava malého špióna na jeho cestě za objevováním tajů přírody.  

Kolekce Huckleberry Jak už název kolekce napovídá, jejím cílem je v dětech probudit dobrodružného ducha. Máte-li doma malého objevitele nebo objevitelku, dopřejte jim to správné vybavení na jejich mini fantazie. S probouzejícím se jarem máte skvělou šanci, jak probudit v dětech zájem o okolní svět a o přírodu. Vyžeňte je ze zimní letargie a uzavřeného bytu ven objevovat s Huckleberry výbavou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kikkerland Design spojuje chytré se zábavným. Cílem této značky je hrát si se životem skrze ty nejobyčejnější předměty. Již od roku 1992 cestují po celém světě a kombinují objevy tak, aby se jejich zákazníci cítili v každodenním životě šťastnější a uvolněnější.

Od té doby se z Kikkerland Design stal jeden z největších výrobců důvtipných předmětů, který spojuje funkci a vtip stejnou měrou. Stačí vzít do ruky a bavit se.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry a hračky
Rozměry: 66x104x12mm
Materiál: Bukové dřevo, sklo, kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz