HUCKLEBERRY KALEIDOSCOPE

Značka: Kikkerland
260 Kč
Expedice do 48h
Možnosti doručení

Objevte svět barev, které se před vámi doteď skrývaly! S tímto kaleidoskopem proměníte každý kousek přírody v novou barvitou koláž. Podívejte se na svět novýma očima. S tímto interaktivním kukátkem dáte možnost svému dítěti probudit fantazii a rozšířit pohled na svět.  

Kolekce Huckleberry Jak už název kolekce napovídá, jejím cílem je v dětech probudit dobrodružného ducha. Máte-li doma malého objevitele nebo objevitelku, dopřejte jim to správné vybavení na jejich mini fantazie. S probouzejícím se jarem máte skvělou šanci, jak probudit v dětech zájem o okolní svět a o přírodu. Vyžeňte je ze zimní letargie a uzavřeného bytu ven objevovat s Huckleberry výbavou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kikkerland Design spojuje chytré se zábavným. Cílem této značky je hrát si se životem skrze ty nejobyčejnější předměty. Již od roku 1992 cestují po celém světě a kombinují objevy tak, aby se jejich zákazníci cítili v každodenním životě šťastnější a uvolněnější.

Od té doby se z Kikkerland Design stal jeden z největších výrobců důvtipných předmětů, který spojuje funkci a vtip stejnou měrou. Stačí vzít do ruky a bavit se.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz