AMSTERDAM silueta

Značka: The Line
790 Kč
Expedice do 48h
Možnosti doručení

Amsterdam, hlavní město Nizozemska je jedním z hlavních ekonomických center a první nizozemskou turistickou destinací, zatímco vláda sídlí v Haagu. Jeho obyvatelé se po něm přemisťují díky čtrnácti tramvajovým linkám, pěti linkám metra, pěšky nebo na kole. Z městských kanálů, které se táhnou přes sto kilometrů a překračuje je asi 1 500 mostů, byly ve 12. století postaveny čtyři hlavní: Herengracht, Prinsengracht, Keizersgracht a Singel. Amsterdam, známý svou čtvrtí červených světel a mnoha kavárnami, má také Rijksmuseum, Stedelijk Museum a Van Gogh Museum, které patří k nejnavštěvovanějším na světě.   Silueta oblíbeného města je skvělým doplňkem interiéru a oblíbeným dárkem. Prohlédněte si i další nejen evpropské metropole!

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Line je mladá francouzská značka, která od roku 2015 přepisuje siluety měst jedním tahem jako alternativu ke klasickým suvenýrům. Elegantní způsob, jak si uchovat vzpomínky z míst, která jsou nám drahá a doprovázejí nás po celý život. Zcela jistě je originálním dárkem, který potěší každého.

Tato myšlenka se zrodila díky fotografii, kterou pořídil otec zakladatele The Line Antoina Daniela při návratu z plavby do přístavu v Marseille. Slunce vycházelo a nádherné oranžové světlo vykreslovalo siluetu města s jeho památkami ...

Doplňkové parametry

Kategorie: DEKORACE
Velikost: 50cm
Materiál: Pevný ocelový plech, černá úprava
Instalace: 3 hřebíčky (součástí) nebo oboustranná lepicí páska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz