MONTREAL silueta

Značka: The Line
790 Kč
Expedice do 48h
Možnosti doručení
Hýčkejte si vzpomínky nebo sny s touto panoramatickou siluetou města Singapur. Tato originální nástěnná dekorace tvoří elegantní design doplněk a oblíbený dárek pro všechny milovníky velkoměst a cestování vůbec. Připomínejte si místa, která jste navštívili nebo toužíte objevit ♥   Montreal je největším městem v Quebecu. Nachází se na řece Sv. Vavřince, mezi Quebecem a jezerem Ontario. Nejlidnatější francouzsky mluvící město v Americe nese název Montreal (Mount Royale – Královská hora) podle hory převyšující město, kterou pokřtil v roce 1535 francouzský průzkumník Jacques Cartier. Každý rok je v průměru 17 dní pod -20 ° C. Nejnižší teplota, kterou zde zaznamenali, byla 15. ledna 1957 -37,8 ° C. Montreal hostil několik významných mezinárodních akcí, včetně Světové výstavy v roce 1967 a Letních olympijských her v roce 1976. Každoročně zde probíhá mnoho festivalů, jako je Montreal International Jazz Festival, FrancoFolies a Just for Laughs Festival.     Silueta Montrealu je pořízena při pohledu z věže Olympic Park Tower.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Line je mladá francouzská značka, která od roku 2015 přepisuje siluety měst jedním tahem jako alternativu ke klasickým suvenýrům. Elegantní způsob, jak si uchovat vzpomínky z míst, která jsou nám drahá a doprovázejí nás po celý život. Zcela jistě je originálním dárkem, který potěší každého.

Tato myšlenka se zrodila díky fotografii, kterou pořídil otec zakladatele The Line Antoina Daniela při návratu z plavby do přístavu v Marseille. Slunce vycházelo a nádherné oranžové světlo vykreslovalo siluetu města s jeho památkami ...

Doplňkové parametry

Kategorie: DEKORACE
Délka: 50cm
Materiál: Pevný ocelový plech, černá úprava
Instalace: 3 hřebíčky (součástí) nebo oboustranná lepicí páska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz